fbpx

Oddzielne stoły zapełnione słodkościami to już punkt obowiązkowy dużych przyjęć jak bale, wesela czy komunie. Domowe ciasta pojawiają się na nich równie często, jak inne pojedyncze słodkości. Coraz częściej pojawiają się też ich mniejsze wersje na domowych imprezach. Kompozycję takiego słodkiego stołu dobrze jest dokładnie przemyśleć już na etapie planowania całego przyjęcia czy imprezy. Na co dokładnie zwrócić uwagę podczas takiej organizacji? Jak wybrać odpowiednie słodkości? Ten artykuł powinien rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące tej kwestii.

  • W głowach wielu z nas określenia domowe ciasto i ciasto z cukierni są przeciwstawne. Jednak jest miejsce, gdzie w cukierni możecie dostać właśnie domowe placki, ciasta, torty i wypieki.
  • Słodki stół to nie tylko ciasta, ale też drobne wypieki, takie jak babeczki czy rurki.
  • Wygląd słodkiego stołu ma niebagatelne znaczenie, dlatego też wypieki powinny być nie tylko smaczne, ale też muszą się doskonale prezentować.
  • Personalizowane torty to doskonały sposób na pokazanie indywidualnego charakteru przyjęcia.

Domowe ciasta z cukierni?

Słysząc hasło "domowe ciasto" większość pewnie ma na myśli pyszny placem upieczony przez mamę lub babcię na niedziele popołudnie przy kawce. Słysząc natomiast ciasto z cukierni, już czuje te jajka w proszku i dżem kupowany hurtowo w 10 kg wiadrach pełnych wypełniaczy i innych "E". Jest jednak domowa cukiernia w Kaliszu, która przygotuje dla Ciebie tort, ciasto, a nawet cały słodki stół z naturalnych składników, by smakowało "jak u babci".

Niezwykle istotne przy wyborze cukierni, która przygotowuje nam wypieki, jest zwrócenie uwagi na składniki, które będą użyte do pieczenia. Chcąc przygotować hurtowe ilości ciast i deserów, a także tnąc koszty, wiele miejsc decyduje się na stosowanie jajek z proszku czy sztucznych zamienników niektórych produktów. W domowej cukierni w Kaliszu, czyli w PyziPyzi nie znajdziesz sztucznych składników czy wypełniaczy w ciastach. Torty są przygotowywane z prawdziwych jajek, kremy na bazie śmietany. Nawet dżemy są efektem własnoręcznej pracy, a nie jedynie zakupów w hurtowniach.

Szukając więc domowych placków w Kaliszu bądź ciast z dowozem w Ostrowiu czy Brzezinach to wiecie już, gdzie można takie zamówić. Co ważne, cukiernia realizuje też dowóz ciast i torów w obrębie tych miejscowości. Dzięki temu możesz unikać nerwowego przewożenia słodkości i obaw o to, czy uda Ci się je dostarczyć w całości na czas.

Chcesz wiedzieć jakie ciasta możesz zamówić w PyziPyzi? Wśród bogatej oferty znajdują się między innymi pyszna szarlotka z jabłek prosto z sadu, leśny mech, domowy sernik, solanka łącząca w sobie smaki: słony i słodki, ptasie mleczko, czy Ferrero. Jak widać wybór duży, a nie są to wszystkie pozycje, jakie można znaleźć w cukierni z dowozem.

Drobne wypieki na słodki stół.

Słodki stół to jak wiadomo nie tylko domowe ciasta czy placki, ale też pojedyncze drobne wypieki, takie jak babeczki eklerki czy rurki. Tego typu produkty również możesz znaleźć w PyziPyzi. Przygotowane indywidualnie w sposób całkowicie domowy i naturalny z użyciem prawdziwych składników, dzięki czemu możesz być pewien wysokiej jakości wyrobów.

Myślisz o poczęstowaniu swoich gości pysznymi prawdziwymi pączkami? Nic prostszego. Zamów ręcznie robione pączki smażone, które zachwycą zaproszone osoby. Jest to wciąż mało spotykany pomysł na przyjęciach i imprezach, może więc stanowić ciekawostkę i wzbudzić niemałe zaciekawienie wśród zaproszonych.

Wygląd słodkiego stołu.

Oczywiście w przygotowaniu słodkiego stołu smak jest niezwykle istotny. Nie można jednak zapominać o estetycznym wyglądzie całości. Ważne jest, by słodki stół współgrał z całością przyjęcia, zwłaszcza gdy decydujesz się na motyw czy kolor przewodni. Jak można to zrobić? Porozmawiaj z osobą przygotowującą Twoje ciasta i wyroby, a z pewnością uda się Wam zgrać kolorystycznie całość, np. za pomocą polewy czy lukru.

Innym sposobem na dopasowanie słodkiego stołu do stylu przyjęcia jest ozdobienie wypieków świeżymi owocami w kolorach wybranych przez Ciebie. Świeże truskawki czy borówki na babeczkach doskonale sprawdzą się jako wprowadzenie koloru czerwonego, czy fioletowego na imprezę.

Domowe torty z dowozem.

Domowe torty wykonywane w PyziPyzi z powodzeniem możesz spersonalizować, dzięki czemu z łatwością dopasują się do motywu przewodniego Twojej imprezy. Przez czas swojej działalności na koncie PyziPyzi są realizacje przyozdabiane żywymi kwiatami, różnymi świeżymi owocami, figurkami z opłatków, a nawet niewielkimi buteleczkami z trunkiem.

Taki domowe torty personalizowane to rewelacyjny sposób na pokazanie i podkreślenie indywidualnego charakteru imprezy i sprawienie jubilatowi ogromnej przyjemności.

Jeśli chcesz zapoznać się szerzej z ofertą domowych ciast od PyziPyzi, to zajrzyj na stronę internetową. Wpadnij też do lokalu mieszczącego się w Kaliszu, gdzie skosztujesz pyszności, jakie są w asortymencie i wybierzesz swój ulubiony przysmak. Możesz też skorzystać z oferty mobilnej cukierni w Ostrowie czy w Brzezinach.

Ostatnie wpisy:

Szybki kontakt

Godziny otwarcia lokalu na Fabrycznej 1
Od poniedziałku do piątku od 7:00 do 17:00
Sobota oraz Niedziela od 9:00 do 17:00
lub do wyprzedania ciast!

PyziPyzi - Domowe wyroby cukiernicze Kamila Kowalska (Krawczyk)

NIP: 6182193171 / REGON: 522017568
E-mail: kontakt@pyzipyzi.pl
Telefon/BLIK: 503 988 524

Bank Santander: 93 1090 1128 0000 0001 5048 3587
Logotyp PyziPyzi oddaje radość i pasję tworzenia tego co słodkie.
Jego zadaniem jest budowanie pozytywnej atmosfery już od
momentu pierwszego spojrzenia. PyziPyzi to cukiernia pełna
uśmiechu i zaangażowania, dla powstających w niej produkt w.
Uśmiechnięta postać młodej cukiernik ma za zadanie przywodzić
na myśl pozytywne chwile, spędzone przy wspaniałych ciastach,
tortach i ciasteczkach. Domowe Wyroby Cukiernicze, wprost przedstawia misję firmy - domowe czyli naturalne i najlepsze.
  • jeśli wiadomość dotyczy zamówienia - podaj numer telefonu w celu kontaktu oraz adres, na który ma zostać dowieziony lub punkt.
  •  

Szybka nawigacja

wdrożenie & realizacja: KamikStudio.pl
(C) 2018 - 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram