fbpx
Sprawdź #PyziKalendarz - zobacz kiedy będzie pączek z pistacją 
lub jakie smaki lodów będa danego dnia!
sprawdź >>

10 przykazań programu lojalnościowego (kart PyziSmakosza)

 1. W programie lojalnościowym może wziąć udział każdy klient, która otrzyma kartę PyziSmakosza od pracownika PyziPyzi. Warunkiem jest podanie imienia oraz numeru telefonu i wyrażenie zgody marketingowej (gdy będzie promocja lub wydarzenie dowiesz się w SMS!)
 2. Karta PyziSmakosza zawiera 9 pól, na których przybijany jest oryginalny firmowy sygnet PyziPyzi zgodnie z identyfikacją wizualną marki,
 3. Za każdy kilogram kupionego ciasta klient otrzymuje 1 pieczątkę. Dotyczy to jednak całego paragonu. Jeśli klient kupi powyżej kilograma ciasta, jednak jest to na jednym paragonie – otrzymuje 1 pieczątkę. Specjalne rozbijanie paragonów nie będzie uznawane. Grajmy fair-play 😊
 4. Jeśli klient otrzyma 5 pieczątkę, na którym jest -20% to dopiero przy kolejnym zamówieniu może otrzymać -20% od całości zamówienia. Oczywiście, nie musi tego wykorzystywać, może zdobyć wszystkie 9 pieczątek i odebrać kilogram ciasta. Dla jasności - -20% oraz „KILOO CIACHO” nie łączą się ze sobą! Przy rabacie -20% maksymalny rabat może wynosić 50 zł. PyziSmakosz, który skorzysta z -20% to jego karta jest zabierana i gra od nowa.
 5. Jeśli klient otrzyma ostatnią 9 pieczątkę, na którym jest „KILOO CIACHO” może od razu odebrać darmowy kilogram ciasta, lub nagrodę może wykorzystać przy kolejnym zamówieniu.
 6. Odbiór kilogramowego ciasta dotyczy wszystkich ciast z oferty PyziPyzi. Nie dotyczy wyrobów drobnych tj. rurki, eklerki, pączki, ptysie, bezy lemoncurd, bezy, muffiny etc.
 7. Klient może zachować karte PyziSmakosza, pod warunkiem że pracownik ją obetnie/przetnie. Klient, który uzbiera 10 takich kart i wskaże to pracownikowi otrzyma status PyziPożeracza (stałego klienta) i stały rabat w wysokości -10%.
 8. Żadne rabaty nie łącza się ze sobą. Karta PyziSmakosza nie obowiązuje w dniach odbiorów zamówień przed świętami Wielkanocy i Bożego Narodzenia.
 9. PyziPyzi może w każdej chwili zmienić regulamin programu z wejściem w życie po 24h od momentu publikacji/poprawki/aktualizacji.
 10. PyziSmakosz wie, że najlepsze domowe ciasta są tylko w Pyzi!

Regulamin wchodzi w życie z dniem 17.08.2022r.

Changelog

Aktualizacja: 08.05.2023 - pkt 4: "Przy rabacie -20% maksymalny rabat może wynosić 50 zł. PyziSmakosz, który skorzysta z -20% to jego karta jest zabierana i gra od nowa.".

Aktualizacja: 05.03.2024 - pkt 8, dopisano "Karta PyziSmakosza nie obowiązuje w dniach odbiorów zamówień przed świętami Wielkanocy i Bożego Narodzenia."

Szybki kontakt

Godziny otwarcia lokalu na Fabrycznej 1
Od poniedziałku do piątku od 7:00 do 17:00
Sobota oraz Niedziela od 9:00 do 17:00
lub do wyprzedania ciast!

PyziPyzi - Domowe wyroby cukiernicze Kamila Kowalska (Krawczyk)

NIP: 6182193171 / REGON: 522017568
E-mail: kontakt@pyzipyzi.pl
Telefon/BLIK: 503 988 524

Bank Santander: 93 1090 1128 0000 0001 5048 3587
Logotyp PyziPyzi oddaje radość i pasję tworzenia tego co słodkie.
Jego zadaniem jest budowanie pozytywnej atmosfery już od
momentu pierwszego spojrzenia. PyziPyzi to cukiernia pełna
uśmiechu i zaangażowania, dla powstających w niej produkt w.
Uśmiechnięta postać młodej cukiernik ma za zadanie przywodzić
na myśl pozytywne chwile, spędzone przy wspaniałych ciastach,
tortach i ciasteczkach. Domowe Wyroby Cukiernicze, wprost przedstawia misję firmy - domowe czyli naturalne i najlepsze.
 • jeśli wiadomość dotyczy zamówienia - podaj numer telefonu w celu kontaktu oraz adres, na który ma zostać dowieziony lub punkt.
 •  

Szybka nawigacja

wdrożenie & realizacja: KamikStudio.pl
(C) 2018 - 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram